Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, Çelebi Yaşam Danışmanlık olarak sizlere en iyiyi bulmanız için her zaman yanınızdayız.

Hasta bakımı oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Hiçbirimizin ne zaman hastalanacağı ve bu hizmete ihtiyaç duyacağı belli değildir. Ancak ihtiyaç duyulduğunda da hizmetin kısa sürede alınması gerekir. Eğer hastaneden yeni çıkmış veya kendisine eskisi gibi bakamayacak bir hastaya bakmanız gerekiyorsa bu sizin için zorlu bir süreç olabilir. Diğer yandan, bu bakımı sağlayabilecek şartlara haiz de olmayabilirsiniz.

Hasta bakıcılar,

insanların hastalandığı dönemlerde onların her türlü kişisel ihtiyacını karşılamak, öz bakımlarını yapmak, ilaçlarını zamanında vermek, basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, hastanın durumunun kötüleşmesi halinde ambulans ve doktor çağırmak ve ilgili kişilere haber vermek gibi önemli görevleri sistematik ve düzenli şekilde yerine getirirler.

Yatalak , Alzheimer  ve benzeri hastalıklarda hastanın yanında muhakkak bir hasta bakıcının bulunması gereklidir. Bu tür hastalar tuvalet, yıkanma, yemek, ilaç alımı gibi önemli ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayamazlar. Hasta bakıcılar bu işi daha bilinçli ve eğitimli olarak yaptıklarından dolayı hastanın ve hastaya bakması gereken yakınlarının konforu  sağlanır ve hastalarda , hastalıklarını daha az hissederler.

Çelebi Yaşam Danışmanlık olarak tecrübelerimiz doğrultusunda hasta bakıcısı adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, güler yüzlü, sevecen, sabırlı olmasına, iletişiminin kuvvetli olmasına, temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, aile yaşantısının düzenli olmasına, sigara içmemesine ve mutlaka referanslı olmasına önem göstermekteyiz. Portföyümüzde bulunan hasta bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı olarak çalışabilmektedirler.

Bu arada sizler için çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüz bir başka faktörde, bu hizmeti yakınınız için aldığınız takdirde eskisi kadar yorulmayacağınız için onlarla çok daha kaliteli zaman geçirebilecek ve onlara çok daha fazla gülümseyerek ilgi ve alaka gösterebilecek olmanızdır.

İşte bu ihtiyacınız doğrultusunda biz, sevecen, saygılı, dürüst, deneyimli, eğitimli, referanslı hasta   bakıcısı portföyümüzle her zaman size hizmet sunarak yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Sponsored By