Çocuk Bakıcısı

Bir annenin sabah çocuğunu evde bırakarak işe gitmek zorunda olması kendisi ve çocuğu için gerçekten yeterince zor bir durumdur. Bu nedenle anneler, çocuğuyla olması gerektiği gibi ilgilenebilecek , sıcak, sevecen, dürüst, güvenilir, referanslı, eğitimli ve deneyimli bir çocuk bakıcısı bulmak ve çocuğunu gönül rahatlığıyla ona emanet ederek işe gitmek istemektedirler.

Ailenin bu konuda doğru seçim yapabilmesinin ilk adımı, çocuk bakıcısında arayacakları kriterleri net olarak belirlemesidir.Çocuk bakıcısının , çocuğun tüm sorumluluğunu gerektiği şekilde üstlenebilmesi,  beslenmesi, temizlik ve hijyeni, sosyal iletişim ve eğitimi konularında gereken yetkinliğe ve deneyime sahip olması beklenmelidir.Gerek bakıcı ile aile, gerekse bakıcı ile çocuğun birbirleri arasındaki iletişim ve uyum çocuk açısından büyük önem taşımakta ve gelişiminde etken rol oynamaktadır.Bakıcının sevecenliği, iletişimi ve annesel yaklaşımı çocuğu mutlu edecek ve ailenin de çocuğunun yanında olamadığı zamanları daha rahat geçirmesini sağlayacaktır.

İşte bu noktada firmamız kendini sizin yerinize koymak suretiyle, çocuk bakıcısı adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, adayın çocuk bakımı yapabilecek nitelikte olması, özel hayatının düzenli olması, mesleki eğitimler almış olması, deneyimli olması, referanslı olması kişisel temizlik ve hijyenine önem vermesi, güler yüzlü sevecen ve saygılı olması ve daha bir çok kriteri değerlendirerek çocuk bakıcısı portföyünü oluşturmakta ve bu doğrultuda her zaman sizlerin yanında yer almaktadır. Portföyümüzde bulunan çocuk bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı ve gündüzlü olmak üzere her iki şekilde de çalışabilmektedirler.

Vermiş olduğumuz bu profesyonel hizmetle değerli zamanınızı en az şekilde harcayarak firmamızın tecrübesinden faydalanmak suretiyle en değerli varlığınız olan çocuğunuzu doğru ve güvenilir bir çocuk bakıcısına emanet etmenin rahatını ve huzurunu yaşayacaksınız.

Eğer sizinde bir çocuk bakıcısı arayışınız var ise , sizinle tanışıp hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

Size bir telefon kadar yakınız…

Sponsored By