Bebek Bakıcısı

Elbette ki her anne bebeğine kendi bakmak ister. Ancak günümüzün ekonomik koşullarında ne yazık ki çoğu zaman bu mümkün olamamakta. Anne de muhtelif nedenlerden dolayı iş hayatı içindeki yerini almak durumunda kalmaktadır. Bu noktada ailede bir bakıcı ihtiyacı belirmekte ve arayışa geçilmektedir.

Peki ama aile, en değerli varlığı olan bebeğini nasıl birine emanet edecektir ? İşte bu noktada firmamız, konusunda eğitimli , referanslı ve her şeyden önemlisi bir anne sıcaklığı ve sevecenliğinde deneyimli bakıcı kadrosu ile her zaman yanınızdadır. Çelebi Yaşam Danışmanlık olarak bakıcı adaylarımızı özel değerlendirmelere tabi tutmakta, aldığı eğitimleri, sertifikaları ve referansları titizlikle inceleyerek bakıcı portföyümüze dahil etmekteyiz.

Bebek bakıcınız, en değerli varlığınız olan bebeğinizin tüm sorumluluğunu üstlenecek , kişisel bakımından beslenmesine ve eğitimine kadar tüm önemli konularda size ciddi destek olacaktır. Portföyümüzde bulunan bebek bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı ve gündüzlü olmak üzere her iki şekilde de çalışabilmektedirler.

0-2 yaş arası bebeklerde kişisel gelişim çok hızlı olmaktadır. Bu doğrultuda gerek sosyal, gerek fiziksel ve ruhsal açıdan bebeğinizin beklenen seviyede ilerlemesi çok önemlidir. Bebek bakıcınızın bebeğinize bakışı, dokunuşu, sevecenliği ve hatta ona söyleyeceği ninniler bile bebeğinizin ilk etkileşimleri ve iletişimlerinde önemli rol oynayacaktır. Bu doğrultuda bebek bakıcınızın deneyimli ve güvenilir olması sizin açınızdan en önemli unsurlardan biri olacaktır.

Ailelerin bebek bakıcısı ararken firmamızı tercih etmelerindeki en önemli etkenler dürüstlüğümüz, güvenilirliğimiz ve referanslarımızdır.

Eğer sizinde bir bakıcısı arayışınız var ise , sizinle tanışıp, size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Size bir telefon kadar yakınız

Sponsored By